Stellenangebote

Wir freuen uns auf Deine Bewerbung

Technik Serwisu Turbin Wiatrowych (m/f)

Deutsche Windtechnik należy do - działających niezależnie od producentów - wiodących firm serwisowych oferujących utrzymanie w należytym stanie elektrowni wiatrowych. Jako uznany specjalista oferujemy szeroki wachlarz usług związanych z konserwacją i funkcjonowaniem oraz naprawami i optymalizacją. Czyli wszelkie działania pozwalające na utrzymanie w doskonałym stanie fascynujących urządzeń jakimi są elektrownie wiatrowe.

Technik Serwisu Turbin Wiatrowych

Deine Aufgaben

Zadania Pracownika

  • Wykonywanie zadań serwisowych dla turbin wiatrowych w zespole
  • Wdrażanie zleceń naprawczych elektroniki, mechaniki i komponentów hydraulicznych, jak również z zakresu sterowania
  • Diagnostyka i naprawa błędów elektroniki, mechaniki i hydrauliki
  • Autonomiczna praca nad dokumentacją z wykonanych prac

Dein Profil

Profil Pracownika

  • Ukończone wykształcenie techniczne elektryczne lub elektromechaniczne
  • Doświadczenie w branży mile widziane
  • Wiedza z zakresu inżynierii sterowania, hydrauliki, elektroniki i w zakresie ogólnej mechaniki
  • Samodzielny i usystematyzowany sposób pracy, elastyczność jak również duża gotowość do działania
  • Dobra kondycja fizyczna i zdolność do pracy na wysokości
  • Prawo jazdy kat. B
  • Płynna znajomość języka niemieckiego/angielskiego w mowie i w piśmie
  • Interesującą i urozmaiconą pracę w dynamicznym przedsiębiorstwie z wieloma możliwościami dalszego rozwoju osobistego i zawodowego
  • Adekwatne wynagrodzenie
  • Przyjemną pracę w interesującej i przyszłościowej branży

Das bieten wir

Oferujemy:

  • pracę w miłym i motywującym zespole
  • edukację i szkolenia
  • wynagrodzenie ukierunkowane na wyniki z perspektywą rozwoju

CV w języku angielskim lub niemieckim, ze zgodą na przetwarzanie danych, oraz wszelkie inne dokumenty, które przekonają nas do Ciebie (list motywacyjny, referencje)
prosimy przesyłać przez przycisk "Aplikuj".

W razie problemów z wypełnieniem formularza stoimy do Państwa dyspozycji pod adresem e-mail: unter it.ticket@deutsche-windtechnik.com.

Infos

Tätigkeitsbereich
Technican (field service)

Stellentyp
Direct entry

Arbeitsort
Polen

Anstellungsbeginn
Immediately